STÁHNĚTE SI ZDARMA KATALOG PRODUKTŮ

5 osvědčených pomocníků proti rýmě

 

Určitě to znáte. Začne to nenápadně několika kýchnutími, pak vám kape z nosu jak z vodovodu, za chvíli už se vám špatně dýchá, protože nos máte ucpaný, přidá se bolest hlavy… Zkrátka je tu „rýýýba“ jako trám.

Nebudu to protahovat a rovnou vám prozradím, jak na to jdu já.

 

  1. Slaviton (kód 44402) eshop

Bylinný gel, který přináší úlevu unaveným a oteklým nohám. Ale já ho mažu na kde co. Myslím, že se nedá mazat snad jen na chleba.;) Když máte rýmu, zkuste ho lehce natřít na kořen nosu a nad obočí. Tím se vám usnadní dýchání, protože se uvolní ucpaný nos. A jestli jste drsňáci (protože jen ti zvládnou jeho sílu ;)), pomocí vatové tyčinky ho naneste i přímo do nosu.

 

  1. Alunit (kód 30101) eshop

Přírodní minerál s antibakteriálním účinkem. Určitě vás taky napadlo, že toho antibakteriálního účinku by šlo využít, když vás bolí v krku. A napadlo vás to správně.;) Udělejte z alunitu roztok (ve 2dcl vlažné vody párkrát pomalu alunitem zakružte) a použijte ho jako kloktadlo.

 

  1. Solná koupel na nohy Čínské byliny (kód 41322) eshop

 

Ta je výborná, když máte nohy studené jak žába a netoužíte po ničem jiném, než se rychle zahřát. Šoupněte nohy do lavoru plného příjemně teplé vody, přidejte půl sáčku soli a 20 minut relaxujte. Nejenže se zahřejete, ale navíc zmizí únava a pocit tíhy v nohách. Zkrátka 2 v 1.

 

  1. Zázvorový čaj (kód 120105) eshop

To, že zázvor pomáhá při chřipkách a nachlazení, určitě víte. Tak nebudu nosit dříví do lesa. Ráda si dělám čaj od TianDe, protože v sáčku už je i třtinový cukr. A tak stačí jen zalít horkou vodou a zamíchat. Zkuste ho taky.

 

  1. Zjemňující balzám (kód 85607) eshop

Taky vám na rýmě nejvíc vadí, že máte odřený nos od kapesníků? Zjemňující balzám obsahuje zvláčňující a regenerační složky, které pomůžou rychlému zahojení. Natírejte ho v tenoučké vrstvě několikrát za den.

 

Tak takhle na to jdu já. A které jsou vaše osvědčené přípravky proti rýmě? Napište mi do komentářů pod článkem.

 

Jan Krejčí
Jmenuji se Jan Krejčí a tvořím pro Vás. Tento blog píšu, abych předal své zkušenosti a ukázal Vám, že existují i jiné možnosti. Možnosti, kdy děláte to, co Vás baví, pomáháte druhým a zároveň vyděláváte. Přidejte se ke mně v Klubu TianDe.

STÁHNĚTE SI KATALOG PRODUKTŮ ZDARMA

Zadejte email kam mám katalog poslat

Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email katalog produktů TianDe a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti TianDe a s přesahem do osobního rozvoje.

Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů