STÁHNĚTE SI ZDARMA KATALOG PRODUKTŮ

5+1 výhoda TianDe

Proč zrovna TianDe? Proč ne něco jiného? V čem je lepší? Také Vám v hlavě běží tyto otázky? Vlastně, je to první věc, na kterou se mě lidé ptají.

5+1 výhoda TianDe

Dříve jsem měl ve zvyku nakupovat kosmetiku (nemyslím tím šminky) u různých firem. Měl jsem velké problémy s akné – takhle se dnes honosně říká beďarům – a taky umím používat voňavku, šampon a sprcháč. Jo a gel na holení!

Rád bych řekl, že jsem jako každý chlap. A řeknu to. Jsem jako každý chlap! Alespoň v tomhle směru. Nakupoval jsem všechny tyhle přípravky stylem ,,hele, tady je regál se šamponem, hmm, tenhle má pěknou krabičku, beru..“

První výhoda

Znáte to? Hromada krabiček v polici. Pak jednou jdu úplně omylem přes drogerii a vzpomenu si, že mi došel šampon. Ale který to byl? Tenhle, nebo tamten? A co když nedošel šampon, ale něco jiného? Něco, co používají ženy. A nedej bože, když pošlou chlapa, aby jim to koupil.

Víte co je dokonalé řešení?

Nic Vás nenapadá? A co takhle jedna firma na všechno? Firma, která má navíc svůj e-shop, kde prostě zadám co chci, ono to na mě vyběhne a mám splněno. Líbí? Mě také. A tohle v TianDe mají!

Druhá výhoda

Často se mi stávalo, že jsem si v obchodě nechal dobře poradit, co koupit. Když jsem přišel domů, tak jsem vůbec netušil, proč jsem to vlastně koupil a jak to mám použít. Co s tím teď? Ruku na srdce. Hledali jste někdy na internetu jak se nějaký přípravek používá? Já teda nikdy. Všechny tyhle záhadné lahvičky mi ležely na polici a krásně sbíraly prach.

Prodavač je gentleman

Zkuste si představit jaké to je, když vejdete do obchodu, ujme se Vás prodavač, vyptá se Vás na všechny Vaše problémy, které jste přišli řešit do jeho obchodu. Poví Vám vše o svém zboží a co víc. On s Vámi půjde domů a bude Vám k ruce kdykoli, když nebudete vědět co si máte s tím nebo jiným přípravkem počít. Nádherná představa, že?

V TianDe najdete ke každému výrobku popis jeho účinků, způsoby nanášení a použití. Pokud jste navíc členem Klubu TianDezískáte přístup k dalším informacím, které povyšují běžné ošetření až na terapeutickou péči.

Co se mně osobně líbí nejvíc? Když něco nevím, zvednu telefon a zavolám Markétě, která mi okamžitě dá odpověď na mé všetečné otázky. Máte i Vy svoji ,,Markétu“?

 

Třetí výhoda

Už jsem Vám říkal, že jsem muž? A jako muž také ke kosmetice přistupuji. Ale nejsem sám. Jako muž ke kosmetice přistupuje i spousta žen 😀 Hodně takových jsem už potkal.

Pohodlný Honza

Opravdu nechci strávit v koupelně hodinu tím, než vymyslím, který přípravek mám na co použít. Chci jednoduchost, jasnost a přímost.

I tohle jsem v TianDe našel. Jednoduché postupy, rychlé ošetření a výsledek? Výsledek jako z wellness centra.

Čtvrtá výhoda

Tady už jde fakt do tuhého. Když za něco utratím své milované penízky, tak očekávám, že to bude fungovat. Kolikrát jste byli zklamaní z toho, že jste po namazání krémem neviděli žádný rozdíl a to ani po několika týdnech? Já už párkrát ano.

Silný jako býk

Jo! To je oč tu běží. Silný účinek. Asi Vás teď napadne, o čem to tu mluvím. Vysvětlím. A nebo víte co? Já Vám to dokonce ukážu.

Vidíte ty rýhy u kořene nosu? Zkuste hádat, která je ošetřená přípravkem TianDe a která ne. To je příklad použití řady Botoluxe efekt. Ne, žádný botox jsme nikomu nepíchali. A přesto je výsledek jednoho použití skvělý, co říkáte?

Víte čím to je? TianDe skládá produkty podle receptur tradiční čínské medicíny, ale o tom až později.

Pátá výhoda

Blížíme se do finále. Co byste chtěli, aby produkty Vaší firmy ještě uměly? Možná víte, že se nesmějí kombinovat určité druhy léků. S kosmetikou je to podobné. Vždyť přípravky na tělo jsou vlastně také takovým lékem. A málokdo ví, že by si měl dát pozor na to, co na sebe natírá.

Panna nebo orel?

Díky tomu, že nakupuji výrobky od jedné firmy, tedy od TianDe, vím, že toto nemusím řešit. Proč? Pojďme si o tom něcí říct.

Přednáška o složení produktů

Nebojte se, žádná hodina chemie nás nečeká…

Byliny jsou skládány podle vzorce, kde hlavní látka je tzv. ,,KRÁL“, kterého podporuje několik dalších bylin  „RÁDCOVÉ“.
Ti mají za úkol 
doplnit a posílit účinky pana krále.
Aby bylo naše veličenstvo v bezpečí, má tu svoji ,,STRÁŽ“. To jsou byliny a přísady, které eliminují případné nežádoucí účinky spojení použitých bylin.
Poslední skupinu celé družiny tvoří „NOSIČI“, kteří pomáhají účinným látkám dostat se na místo působení.

Takže můžu……..?

  • Kombinovat libovolné výrobky mezi sebou
  • Sestavit si ošetření přesně na míru
  • Objevovat nové a nové věci

Ano, přesně tohle můžete. A nebudete na to sami. Budete mít svoji ,,Markétu“, tedy vlastně mě, Honzu, který Vám poradí a pomůže vybrat přesně to, co právě Vy potřebujete.

Plus jedna

Tak tohle umí opravdu jen málo firem: koupím si přípravek na nádobí a firma za to vysadí jeden jehličnatý strom. Už jste o tom někde slyšeli? Ne? Já také ne. Ale není to jen o přípravku na nádobí. TianDe má celou ekologickou řadu.  Každý produkt, který z této řady kdokoliv z nás zakoupí, znamená pro naší planetu jeden nový strom do Lesa TianDe.

 

Tak tohle je TianDe. Pokud se Vám líbí, stáhněte si katalog produktů a nebo se rovnou mrkněte do e-shopu.

Tagy:
Jan Krejčí
Jmenuji se Jan Krejčí a tvořím pro Vás. Tento blog píšu, abych předal své zkušenosti a ukázal Vám, že existují i jiné možnosti. Možnosti, kdy děláte to, co Vás baví, pomáháte druhým a zároveň vyděláváte. Přidejte se ke mně v Klubu TianDe.

STÁHNĚTE SI KATALOG PRODUKTŮ ZDARMA

Zadejte email kam mám katalog poslat

Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email katalog produktů TianDe a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti TianDe a s přesahem do osobního rozvoje.

Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů