KARTÁČEK, KTERÝ VAŠE DÍTĚ NEROZKOUŠE

Kouše vaše dítko kartáček na zuby? Musíte kartáček často měnit, protože je roztřepený a nepoužitelný? Objevte kartáček, který se neroztřepí.

JAKÝ JE DĚTSKÝ KARTÁČEK PRO DENTAL JUNIOR?

 • 1
  Unikátní štětinky
  Speciální tvar štětinek zajistí šetrné čištění citlivé skloviny dětských zubů a také dásní,
  kde se hromadí až 90 % bakterií dutiny ústní.
 • 2
  Snadno změňte úhel čištění
  Hlavu kartáčku lze sejmout a otočit tak, aby se změnil úhel sklonu pro snadné čištění vnitřní části zubů. Ergonomický tvar kartáčku umožňuje pohodlné používání, správnou a bezpečnou fixaci v ruce.
 • 3
  Proč se netřepí?
  Štětinky zubního kartáčku „ProDental“ jsou zhotoveny z moderního materiálu – Nylon-611.
  Výroba nylonu-611 má certifikát FDA. Představte si to jako ,,gumové" štětinky, které se vždy vrací na své místo.
 • 4
  Pro koho je vhodný?
  Pro děti od začátku růstu prvních zoubků.

V ČEM JSOU PRODUKTY TIANDE JINÉ A CO S NIMI ZÍSKÁTE?

Složení produktů je založeno na znalostech tradiční čínské medicíny. Jsou vyráběny z přírodních přísad jako je ženšen, Reishi, zázvor, vrba, andělika, ostropestřec.
Všechny produkty odpovídají nejvyšším standardům kvality 21.století, což potvrzují mezinárodní certifikáty ISO, GMP a НАССР. Produkty nejsou testovány na zvířatech.
V uzavřené online skupině získáte neveřejné informace o způsobech použití přípravků, a také můžete sdílet své zkušenosti.
Osobní konzultace s profesionálními kosmetičkami, kadeřnicemi, maséry a terapeuty, kteří jsou připraveni odpovídat na vaše dotazy a aktuální potřeby.
Každé úterý od 19:00 živé vysílání o produktech, jejich použití a složení. Pokud se stane, že vysílání nestihnete, můžete se na něj podívat ze záznamu.
Podporu od členů týmu v začátcích i kdykoliv jindy, když budete potřebovat pomoc. Za svými partnery vždy stojíme a poskytujeme maximální servis.

JSTE PŘIPRAVENI NA NOVÝ KARTÁČEK?

Objednávka

Ve formuláři níže zaškrtněte políčko u barevné varianty, kterou si přejete objednat.

PEČUJTE O SEBE TAK, ABY VÝSLEDKY BYLY
SKUTEČNĚ VIDĚT

HONZA KREJČÍ
Specialista na produkty TianDe

KDO JE HONZA KREJČÍ?

 • Specialista na produkty TianDe
  S TianDe začal v roce 2011. Vyzkoušel většinu sortimentu na sobě a své rodině. Umí vybrat a doporučit produkty na míru.
 • Úspěšný TianDe partner
  Vytvořil síť spotřebitelů a partnerů, kteří opakovaně nakupují a doporučují produkty TianDe.
 • Autor vzdělávacích materiálů
  Všichni partneři pravidelně dostávají přísun nezbytných informací o produktech a jejich použití.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ LIDÉ, SE KTERÝMI SPOLUPRACUJI?

Honza umí rychle pochopit problém a najít nejlepší řešení ať se jedná o mě, děti, nebo peněženku. Nejvíce si cením toho, že mi ukázal Slaviton. Na unavené svaly je nejlepší. Kde vsak účinek vnímám nejvíce a oceňuji ho, je svědivost štípanců od komárů a jiných breberek. Pokaždé, když si mé děti stěžují a drbou pupínek, Slaviton zabírá neuvěřitelně rychle. Já trpím hlavně u štípanců od hovad a mívám obrovské napuchlé a horké fleky, nezabírá mi nic, ale toto na jedničku. Moc díky!
Katka DouckováMaminka na mateřské
Díky Honzovi jsem se seznámila s TianDe, které mi pomohlo při řešení akutních zdravotních situací i jako prevence. Honzu vždy ráda slyším, protože svou práci dělá s láskou a ne potřebou na druhých za každou cenu vydělat. Rozhodně doporučuji si s ním popovídat a nechat si doporučit řešení či nějakou další osobu, která může pomoci.
Regina VondrováLektorka / www.aktivninetworking.cz
Když mi Honza zavolal, že mi chce ukázat produkty podle čínské medicíny, v hlavě mi běželo ,,co to zase bude?!". Ale jsme kamarádi, tak jsem ho chtěla vyslechnout. Honza mi ukázal produkty, jejichž výsledek byl okamžitě viditelný i citelný. Byla jsem nadšena. To jsem dlouho hledala. Doporučil mi které produkty mám používat a v jakém pořadí. I do mého kadeřnictví jsme našli vhodné řešení, které nejvíce ocenily mé klientky. Největším přínosem pro mě bylo to, že jsem díky Honzovi vybočila z řady tuctových kadeřnictví a mohla jsem nabídnout klientkám něco navíc. Honzu doporučuji všem, kteří si neví rady co se sebou. Je to chlap, ale umí velmi taktně poradit každé ženě a to i v oblasti kosmetiky. Nejvíc bych chtěla vyzdvihnout to, že si vždy vyslechne můj názor a nesnaží se mě přesvědčit o tom, že pravdu má pouze on. Zkrátka perfektní spolupráce.
Kristýna BlehováStudio Kristýna / Kadeřnice
Honza je mladý dynamický člověk. Rychle se přizpůsobí situaci a okolnostem. Svoji práci dělá rád a naprosto precizně. Vždy přijde včas, co slíbí to splní. Není to jeden z těch mladých floutků, kteří vám naslibují hory a doly a nakonec skutek utek. Je s vámi a stará se o vás kdykoli potřebujete. Doporučuji
Soňa NavrátilováTianDe / Perlová ředitelka

KUPTE SVÉMU DÍTKU KARTÁČEK, KTERÝ NEROZKOUŠE