STÁHNĚTE SI ZDARMA KATALOG PRODUKTŮ

Fluid na vlasy s arganovým olejem

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Olej TianDe s nejnovějším složením fluidu spojuje v sobě nasycenost a lehkost, vlasy vyživuje do hloubky a přitom je nezatěžuje. Látka s odlehčenou strukturou se rychle vstřebává, aniž zanechává stopy, a zároveň vyplňuje mikroskopická poškození vlasového stvolu. Fluid je vhodný pro všechny typy vlasů.

Arganový olej byl právem pojmenován „tekutým zlatem“. Díky svému bohatému složení má fluid vysokou výživovou hodnotu a na vlasy působí komplexně:

 • VÝŽIVA, KTERÁ PŘINÁŠÍ ZMĚNU: prohladké vlasy a maximální lesk
 • REGENERACE: působí proti lámavosti a nahrazuje sestřih třepících se konečků
 • OCHRANA: před ztrátou vlhkosti, před UV paprsky, volnými radikály, statickou elektřinou, poškozením vysokou teplotou
 • STYLING: upravujenepoddajné vlasy a vlnící se prameny
 • BEZ ZÁTĚŽE: složení fluidu zachovává přirozený objem vlasů
 • BEZ PARFEMACE: vůně olejů s nasládle trpkými tóny

Fluid s arfanovým olejem

Hlavní aktivní složky

 • arganový + lněný olej -> regenerace, hydratace a výživa
 • křemičitoorganické polymery ->ochrana před vnějšími vlivy

Fluid na vlasy TianDe obsahuje komplex sestávající převážně z arganového oleje s přídavkem lněného oleje. Složenípřípravku je doplněno kapalnými křemičitoorganickými polymery (přírodními silikony).

Oleje intenzivně vyživují a regenerují vlasy po celé jejich délce. Silikony pak vytvářejí na vlasech „dýchající“ ochrannou bariéru, přičemž zabraňují ztrátě vlhkosti a vzniku poškození, umocňují lesk, hladkost a poddajnost vlasů, mají antistatický účinek

Způsoby použití fluidu s arganovým olejem

Způsoby používání

Používání fluidu s arganovým olejem má stejná specifika jako používání běžnýcholejů.
K tomu, aby se olej maximálně vstřebal, se doporučuje jej před nanesením nahřát a rozetřít několik kapek v dlaních (fluid má velmi šetrnou spotřebu).

Fluid rovnoměrně rozetřeme po celé délce vlasů nebo pouze v oblasti vlasových konečků (v závislosti na jejich stavu).

Přípravek lze používat i jako nesmyvatelný kondicionér po každém umytí nebo jako intenzívní masku, a to 1-2krát týdně (množství nanášeného přípravku zvolíme podle plánovaného záměru).

Fluid je možné používat společně s jinými kosmetickými produkty, několik jeho kapek můžeme přidat do masky nebo balzámu na vlasy (dobrý výsledek vykazuje smíchání fluidu s fytomaskou „Síla vlasů“ s argininem, kód: 14709).

Fluid lze nanášet jak na vlhké, tak i na suché vlasy:

 • před mytím – jako regenerační maska
 • po umytí – jako nesmývatelný kondicionér a k modelaci účesu
 • po vyfoukání vlasů – k uhlazení nepoddajných vlasů a dodatečnému kondicionování suchých konečků

Jan Krejčí
Jmenuji se Jan Krejčí a tvořím pro Vás. Tento blog píšu, abych předal své zkušenosti a ukázal Vám, že existují i jiné možnosti. Možnosti, kdy děláte to, co Vás baví, pomáháte druhým a zároveň vyděláváte. Přidejte se ke mně v Klubu TianDe.

STÁHNĚTE SI KATALOG PRODUKTŮ ZDARMA

Zadejte email kam mám katalog poslat

Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email katalog produktů TianDe a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti TianDe a s přesahem do osobního rozvoje.

Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.
Komentáře