STÁHNĚTE SI ZDARMA KATALOG PRODUKTŮ

Je čas rozloučit se s celulitidou

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Každá žena chce mít krásná a pružná stehna bez „pomerančové kůže“. A mnohé ženy závidí těm, které je mají tak nějak od přírody. Ty ostatní používájí různé mastičky a gelíčky, v tělocvičně už mají „svoji“ značku a vůbec, dělají všechno pro to, aby špekům nedaly moc šancí. Tady je jeden z pomocníků:

Povzbuzující krém pro dokonalá stehna

Přírodní složení krému cíleně působí na pokožku a napomáhá k dokonalé postavě. Krém je hodně tekutý, a proto se dobře roztírá a rychle vstřebává.

 

Hlavní účinné složky

  • Extrakt z chilli papriček – stimuluje krevní oběh v povrchové vrstvě kůže,
  • Malinový keton – pomáhá spalovat tuky,
  • Kofein – urychluje látkovou výměnu v buňkách,
  • Výtažky z čepelatky, chaluh a jírovce – udržují pružnost pokožky,
  • Esenciální pomerančový olej – odvádí toxiny a přebytečnou tekutinu z pokožky,
  • Mentol – pomáhá odvádět tekutiny.

Jak krém používat?

Jednoduše ho dvakrát denně natřete na problematické partie a nechte ho dobře vstřebat. Ale maximální účinek získáte, když natřená stehna zabalíte do potravinové fólie, natáhnete sportovní elasťáky a pustíte se do cvičení.

A bacha, po natření krému si dobře umyjte ruce. Nezapomeňte, že krém obsahuje i výtažek z chilli papriček, a ten když se vám dostane třeba do oka, tak je to mazec. 🙂

No a jestli tenhle exkluzívní krém chcete mít doma co nejdřív, jděte rovnou do e-shopu.>>>

Jan Krejčí
Jmenuji se Jan Krejčí a tvořím pro Vás. Tento blog píšu, abych předal své zkušenosti a ukázal Vám, že existují i jiné možnosti. Možnosti, kdy děláte to, co Vás baví, pomáháte druhým a zároveň vyděláváte. Přidejte se ke mně v Klubu TianDe.

STÁHNĚTE SI KATALOG PRODUKTŮ ZDARMA

Zadejte email kam mám katalog poslat

Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email katalog produktů TianDe a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti TianDe a s přesahem do osobního rozvoje.

Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů