STÁHNĚTE SI ZDARMA KATALOG PRODUKTŮ

Kdo mi bere vložky?!

Pokud jste muž a chystáte se číst tyhle řádky, doporučuji Vám pevně se držet židle, na které sedíte. To, co se tu dozvíte, Vás bude přinejmenším překvapovat, možná až šokovat.
Pokud jste žena, mám pro Vás výzvu. Pojďte si s náma chlapama zahrát hru 🙂

Kdo mi bere vložky?!

Běžné a naprosto standardní ženě vložky nikdo nebere. Proč taky? My chlapi se toho skoro štítíme, natož abychom vám je brali.

No jo, ale co ženy, které už četly e-book mé kamarádky……. a pořídily si je domů? Tak těm se opravdu ztrácejí. Chcete vědět proč?

Tak jsem asi blázen…

Dala jsem si celý balíček vložek do svého košíčku v koupelně. Mám to přesně vypočítané na očistnou kúru, kterou procházím. Chodím, beru, používám a najednou koukám jak z jara. Do konce mé kúry chybí ještě dva dny a já už nemám v košíčku nic?!

Kam teda zmizely?!

Ha! Děti! Hmm… děti ne, je to vysoko, tam ti caparti nemohou dosáhnout. Manžel? Pche, toho tyhle ,,ženské blbosti“ přece nezajímají.

Dobře, neumím počítat, asi jsem si vzala někde navíc…. Nevadí, doplním a jedu dál.

O týden později mi to zase nevyšlo. Cože?! Nejsem přeci pitomá!

Jdu za dětma. Chudáci děti vůbec netuší na co se jich ptám. Dobře, děti to nebyly. S trochu nejistým výrazem ve tváři jdu za manželem. Manžel si ťuká na čelo.

No tak kdo?

Beru tužku, papír a začínám si zapisovat pokaždé, když ze svého košíčku jednu vložku vezmu. Čísla sedí, vložky sedí. I já sedím, ďoubu se tužkou do čela a přemýšlím.

Nic! Prostě nic mě nenapadá. Nechám to plavat a mám klid.

Pachatel se vrací na místo činu

Nějakou dobu byl klid a já dávno zapomněla, že se mi něco někdy ,,ztrácelo“. Až jednoho dne.. Sáhnu do košíčku a tam…? A TAM JE PRÁZDNO!

Celá rozběsněná vlítnu na manžela a udeřím. Ne, pěstí ne. Domácí násilí se u nás nenosí.

Po chvilce zapírání nakonec mám vysvětlení a propadám nekonečnému výbuchu smíchu!

To mě dostalo

Naše společná známá, která mi mimochodem ony vložky doporučila, totiž mému muži poradila, ať si vložky bere když jede na kole. Její partner, cyklista, s tím má prý skvělé výsledky.

Nikdy by mě nenapadlo, že můj muž půjde do něčeho takového. A opravdu! On to zkusil, fungovalo to a tak chodil na tajňačku do MÉHO košíčku!

Chápete to? Můj muž!

Povolený doping, aneb trocha teorie

Tohle byl skutečný příběh jedné mé kamarádky, který nám vyprávěla na semináři. Jste zvědaví co jejího muže k téhle ,,kuriózní krádeži“ vedlo?

Vložky, o kterých jsem se tu párkrát zmínil, totiž nejsou obyčejné vložky. Jedná se vlastně o bylinné obklady. Jsou doslova napuštěné extrakty z bylin a fungují nejen jako ochrana prádla, ale především jako ochrana ženy (nebo muže).

Díky svému složení mají terapeutické účinky a umí pomoci i při problémech jako je zánět močového měchýře, bolesti v bedrech nebo podbřišku a u pánů s prostatou.

Své zkušenosti krásně popsala moje kamarádka Klára ve svém e-booku a vřele doporučuji přečíst.

A teď zpátky k cyklistům

Právě cyklisté jsou lidé, kteří nejčastěji po bylinných obkladech sáhnou. Obklady jim totiž dodají tolik energie, kterou můžou prostě vyjezdit.

Navíc po celou dobu odvádí pot. Určitě každý cyklista zná ten pocit, kdy sesedne z kola a je propocený až na p… ponožkách 😀

Tahle vlhkost ohrožuje nejen naše zdraví, ale i pánskou mužnost. Chlad, který v této oblasti vnímáme, má velmi nepříznivý vliv na ledviny a močové ústrojí.

Bonus pro ženy i muže

Bylinky pomáhají odvést toxiny z těla. Ředí hleny, posilují imunitu. Stahují a hojí hemeroidy. Odkyselují organismus. Síla a účinek obkladů je prospěšný pro ženy i muže všech věkových kategorií. Fakt nekecám!

Myslíte si, že mužské tělo se zbavuje toxinů, hlenů a energetických bloků jinak než tělo ženy? Že bylinky vědí, na jakou pokožku jsou přiložené? Tůdle. Bylinkám je to úplně šumák. Ony si prostě dělají svoji práci a je jim jedno, kde jsou.

truck

Honza chlapům na rovinu

Pánové, aby nedošlo k mýlce. Na rovinu.. tohle není pro každého. Někteří z nás mají takové ego, že by hory bořilo. Ale věřte mi, že když je ouvej, hranice se posouvají.

Tenkrát mi bylo zle. Kašel, rýma, chřipka – obvyklé smrtelné nemoci pro chlapa. Moje drahá polovička do mě hustila, a byla kolikrát fakt dost hustá, ať to zkusím. No.. podlehl jsem náporu.

A víte co se stalo? Já si to pamatuju naprosto přesně. Ve 14 hodin můj drahoušek odešel do práce a já s velkým, opravdu velkým, ale to mi věřte že oooopravdu hooooodně velkým sebezapřením aplikoval obklad.

,,Ty vole ale tos nezažil co se dělo!!“

Je to vtipné? Ta představa opravdu ano. Jenže v 18 hodin, když se má milá vrátila domů, já měl uvařenou večeři a chuť nejen k jídlu Smajlíci na Facebook - Čertík

Neuvěřitelné, že? Jenže to se opravdu stalo.

Výbornou zkušenost mají i starší ročníky – prostata je darebák – a již po týdnu pravidelné aplikace je znát výrazné zlepšení.

Další, prosím

Bylinkové obklady ocení například i řidiči z povolání, muži fyzicky pracující, nebo sportovci. A samozřejmě i ti, kterým se nějaký ten neduh výše popsaný už objevil.

Pánové, přeji vám příjemnou jízdu na kole, autem, i ve vašich ložnicích.

Moje milé dámy

omlouvám se, že jsem se v první části textu věnoval spíše pánům, ale nezapomněl jsem na vás. Je fakt, že tyhle bylinné obklady jsou určeny primárně pro vás.

Takže co od nich můžete očekávat vy

Účinnou pomoc při řešení problémů jako je:

 • zánět močového měchýře
 • bolesti v bedrech
 • ztuhlá záda
 • bolesti v podbřišku

Co ještě dělají:

 • odkyselují organismus, rovnají pH dělohy a střev
 • podporují přirozenou flóru střev, tím že odebírají živnou půdu patogenům
 • mají blahodárný vliv na celou sexuální oblast jedince
 • harmonizují hormonální systém
 • jsou energetickou vzpruhou pro celé tělo
 • pomáhají při hemeroidech
 • řeší problémy s prostatou a erekcí
 • napomáhají stahování dělohy po porodu
 • udržují pružnost gynekologických orgánů
 • pomáhají řešit inkontinenci (aloe vložky vrací pružnost svalům)
 • oslabují životaschopnost choroboplodných bakterií
 • napomáhají obnovení zdravé mikroflóry dělohy
 • zlepšují místní krevní oběh, zmírňují otoky v oblasti pohlavních orgánů, odstraňují stagnace
 • zmírňují bolestivé pocity
 • redukují klimakterické projevy (pro ty, ženy, které již při čtení nadpisu namítnou, že vložky již nepotřebují)
 • napomáhají upevnění výsledků dosažených během komplexní léčby
 • zvyšují citlivost mikroorganismů na antibakteriální přípravky
 • zvyšují tonus pánevních svalů
 • zlepšují kvalitu intimního života
 • CHRÁNÍ ŽENU (i prádlo během vašich dnů)

Naše obklady zajistí:

 • suchou pokožku – pánové, už žádného ,,vlka“ si na svém kole vozit nemusíte
 • bylinný doping – mnoho energie k výkonu
 • regeneraci organismu – jemnou péči a hýčkání po divoké noci

A pánové, ani vaše ženy si nebudou mít na co ztěžovat. Obklady posilují sexuální energii a libido u žen a úplně stejně působí i na nás může.

Pro hnidopichy a rýpaly

Vše, co jsem uvedl v textu výše, jsou mé osobní zkušenosti, popřípadě zkušenosti mých blízkých a známých. Ke zveřejnění mám samozřejmě jejich souhlas. Nic z toho, co jsem uvedl, v žádném případě negarantuji a neslibuji, že bude fungovat i u Vás. Účinky a způsob použití definuje výrobce v oficiálním textu, který naleznete u každého produktu. Na text v tomto blogu se nelze odvolávat a já nejsem zodpovědný za to, že jakékoliv produkty použijete jinak, než je popsáno v již zmíněném oficiálním textu výrobce.

Pro Vás ostatní mám dárek

To je ta slíbená hra. Zkuste schválně Vašemu miláčkovi říct o tom, co tyhle obklady dovedou. Nějak nenápadně mu to podsuňte. A sledujte, jestli i Vám budou vložky mizet.

Mám vyzkoušeno, že zmizí vždy!

A ještě jeden dárek..

E-book kamarádky Kláry, která popisuje svoji životní zkušenost, trable a řešení, a určitě stojí za to si ho přečíst.

E-book zdarma ZDE >>>

Tagy:
Jan Krejčí
Jmenuji se Jan Krejčí a tvořím pro Vás. Tento blog píšu, abych předal své zkušenosti a ukázal Vám, že existují i jiné možnosti. Možnosti, kdy děláte to, co Vás baví, pomáháte druhým a zároveň vyděláváte. Přidejte se ke mně v Klubu TianDe.

STÁHNĚTE SI KATALOG PRODUKTŮ ZDARMA

Zadejte email kam mám katalog poslat

Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email katalog produktů TianDe a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti TianDe a s přesahem do osobního rozvoje.

Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů