STÁHNĚTE SI ZDARMA KATALOG PRODUKTŮ

V ČEM JSOU PRODUKTY TIANDE JINÉ A CO S NIMI ZÍSKÁTE?

Složení produktů je založeno na základech tradiční čínské medicíny. Jsou vyráběny z přírodních přísad jako je ženšen, ganoderma, Shou Wu, zázvor, vrba, mýdlové ořechy.
Všechny produkty odpovídají nejvyšším standardům kvality 21.století, což potvrzují mezinárodní certifikáty ISO, GMP a НАССР.
V uzavřené online skupině získáte neveřejné informace o způsobech použití, které běžní zákazníci nemají a také rady a tipy CO NA CO použít.
Osobní konzultace s profesionálními kosmetičkami, kadeřnicemi, maséry a terapeuty, kteří jsou připraveni odpovídat na vaše dotazy a aktuální potřeby.
Každé úterý od 19:00 živé vysílání o produktech, jejich použití a složení. Pokud se stane, že vysílání nestihnete, můžete se na něj podívat ze záznamu.
Podporu od členů týmu v začátcích i v průběhu, kdykoliv budete potřebovat pomoc. Za svými partnery vždy stojíme a poskytujeme maximální servis.

ZÁKLADNÍ ČÍSLA

0
PARTNERŮ
0
ZEMÍ SVĚTA
0
PRODUKTŮ V NABÍDCE
0
RŮZNÝCH KATEGORIÍ

JAKÉ MOŽNOSTI TIANDE PŘINÁŠÍ?

 • 1
  Nákup produktů za speciální ceny
  Každý člen klubu TianDe nakupuje produkty za klubové ceny, které se výrazně liší od katalogových. Pro vás to tak znamená značnou úsporu financí.
 • 2
  Systém bonusových odměn 5-38%
  Za každý nákup sbíráte body, které se na konci měsíce převedou na peníze. Ty pak můžete použít jako slevu na další nákup a nebo si je nechat poslat na váš bankovní účet.
 • 3
  Příjem z maloobchodního prodeje
  Získáte marži 54% na všechny produkty. Pokud se rozhodnete je doporučovat dále a prodávat, budete mít velmi zajímavý zdroj financí.

JAK ZAČÍT S TIANDE?

 • 1
  Vyplňte registrační formulář a staňte se členem Klubu TianDe = získáte klubové ceny na všechny produkty a další výhody.
 • 2
  Objednejte produkty v hodnotě alespoň 50 bodů = cca 1200 Kč.
 • 3
  Sdílejte své zkušenosti s ostatními na sociálních sítích i mimo a zvyšujte tak výši vašeho bonusu
 • 4
  Uplatňujte bonusy na další vaše nákupy nebo si je nechte posílat na bankovní účet.