STÁHNĚTE SI ZDARMA KATALOG PRODUKTŮ

PARABENY v kosmetice

Konzervanty, chemie, BIO, alergie a mohl bych pokračovat. Všechno to jsou slova, která se týkají kosmetiky. V dnešní době je mnoho názorů na to, jak by měla kosmetika vypadat a co by měla obsahovat. Řídíme se ale vždy zdravým selským rozumem, nebo se necháme ovlivňovat reklamou?

Třeba  všeobecný názor spotřebitelů EU na parabeny. Všichni proti nim brojí, ale nikdo pořádně neví, co to je. Jde o konzervační látky, které se užívají v kosmetice zhruba 50 let, jsouprověřené, nealergenní a doteď neexistuje jediná potvrzená studie, která by potvrzovala jejich škodlivost. Síla médií je tak obrovská, že stačí, aby jedna redaktorka v nějakém populárním časopise nebo nějaký koncern pustil hlášku „bez parabenů“ a mají to všichni. A ostatní si myslí, že „s parabeny“ je to špatně. (zdroj https://www.vscht.cz/uspesni/prusova)

V tomto videu z pořadu DVTV (celé video je tady) přední hodnotitelka bezpečnosti kosmetiky Lenka Průšová vysvětluje, jak to s těmi konzervanty a především parabeny ve skutečnosti je.

A co vy? Čtete složení a vyhledáváte informace?

 

Jan Krejčí
Jmenuji se Jan Krejčí a tvořím pro Vás. Tento blog píšu, abych předal své zkušenosti a ukázal Vám, že existují i jiné možnosti. Možnosti, kdy děláte to, co Vás baví, pomáháte druhým a zároveň vyděláváte. Přidejte se ke mně v Klubu TianDe.

STÁHNĚTE SI KATALOG PRODUKTŮ ZDARMA

Zadejte email kam mám katalog poslat

Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email katalog produktů TianDe a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti TianDe a s přesahem do osobního rozvoje.

Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů