STÁHNĚTE SI ZDARMA KATALOG PRODUKTŮ

Honza Krejčí

Jako vizionář, budovatel, snílek a kamarád

Už jako malý kluk jsem toužil po tom, něčeho dosáhnout. Být úspěšný a bohatý. Ukázat světu, že jsem tu. Studoval jsem, pracoval jsem a pak jsem zažil něco, co mi změnilo život.

Jsem muž, který se zamiloval do kosmetiky

Uznávám, zní to trochu divně, ale když je člověk synem kosmetičky a odmala ho obklopují všechny ty kelímky a lahvičky, tak tomu vážně nelze uniknout. A co se v mládí naučíš…., to děláš celý život.

Šel Honza do světa a potkal TianDe

Už jste někdy zažili osudové setkání? Já ano. Před 4 lety když jsem pracoval jako kontrolor v jedné české firmě.

Náhoda, osud, nebo nějaká jiná vyšší moc tomu chtěla, abych si vyzkoušel na svých rukách, co umí TianDe. Neuvěřitelné! Moje ruce byly jako nové a já nadšený z výsledku, který se dostavil ihned.

Zde jsem zažil svůj první a velmi významný AHA moment. Tolik mě to dostalo, že sem začal používat další a další přípravky a …a najednou jsem zjistil, že kam se doma podívám, tam je TianDe.

Možná se Vám běží v hlavě, co chlap může používat za přípravky. Tak třeba zubní pasty,díky kterým už mi zubařka nezpravuje zuby, šampon, aby vlasy netrčely, a nebo jsem úplně přestal prát prádlo v chemii. A to přeci stojí za to!

No, ale pořád jsem ,,jenom" chlap a tak hledám i něco navíc.

Našel jsem příležitost

Příležitost předat svoje zkušenosti a tipy, jak co nejlépe využít kosmetických a terapeutických účinků, které přípravky TianDe mají. Jak vybudovat vlastní podnikání a stát se finančně nezávislým i při mateřské, studiu nebo v důchodu.

O to všechno se s vámi podělím na svých stránkách a rád se stanu vašim průvodcem po světě TianDe.

Neprodávám zajíce v pytli!

3 roky jsem zkoušel jak výrobky fungují, jak na ně reagují zákazníci. Výsledky mě samotného překvapily. Nastudoval jsem si marketingový plán, absolvoval několik školení a vyrazil jsem mezi lidi.

S myšlenkou a posláním, ukázat i jim, jak správně pečovat o svou pleť a o své tělo. S myšlenkou pomoci druhým s jejich problémy. A také s myšlenkou, že mohu někomu pomoci změnit život k lepšímu.

 
 

MOJE VIZE

Mojí vizí je naučit někoho dalšího vše, co umím já sám a co mně funguje. Naučit i Vás pečovat o sebe s láskou, nebo vydělat peníze. Zkrátka ukázat Vám PŘÍLEŽITOST, kterou máte právě před sebou.

A proto jsem vytvořil Klub TianDe, kde se můžete setkávat s ostatními členy, můžete požádat o radu nebo o pomoc a vždy ji dostanete. Já i moji kolegové z různých oborů (kosmetičky, kadeřnice, masérky, obchodní zástupci....) Vám jsme k dispozici vždy, když budete potřebovat.  

Těším se na Vás uvnitř Klubu

Katalog produktů a jejich účinků

Odhalte tajný klíč dokonalé péče o tělo 21. století. Kde onen klíč leží? V ceně, dokonalém produktu, formě reklamy, nebo někde jinde?