STÁHNĚTE SI ZDARMA KATALOG PRODUKTŮ

Proč se už nebojím zubaře

Také to znáte: sedíte v čekárně spolu s dalšími odvážlivci, kteří jsou, stejně jako Vy, ,,dnes na řadě“. Ve vzduchu visí takový zvláštní pocit – nervozita a strach, co se bude za dveřmi ordinace dít. Já už ale dnes chodím k zubaři s klidem a od zubaře s úsměvem. Proč?

Zdravé zuby snadno a kvalitně

Při jedné mé návštěvě zubní ordinace mi paní zubařka slíbila, že až přijdu příště, opraví mi dva začínající kazy. V té době jsem zrovna začal používat kombinaci zubní pasty a zubních gelů.

Že o zubním gelu slyšíte poprvé? Nejste sami, také jsem do té doby vůbec netušil, že něco takového existuje. Pojďme se na ně tedy podívat.

Zubní gel Bambusová sůl

Obsahuje výtažek z bambusu, který je velmi účinný při boji s onemocněním dásní.

 

 

Zubní gel Tekutý vápník

Vápník je minerální prvek, jenž představuje téměř 2% z celkové hmotnosti organismu člověka, čímž značně předčí ostatní prvky. Až 99% vápníku připadá na kosti a zuby, 1% vápníku je rozptýleno v krvi a v tkáních.

 

 

Zubní pasta Oceánské perly

Hlavním úkolem této zubní pasty je bělení zubů technologií White Bond. Tato technologie umožní obnovení přirozené bělosti zubů bez poškození skloviny. Obsahuje přírodní jemně mleté perly.

 

 

A jak je používám já?

Ráno si vyčistím zuby gelem s bambusovou solí a pastou s oceánskými perlami. Večer si vyčistím zuby znovu gelem s bambusovou solí a přidám k ní gel s tekutým vápníkem.

 Výsledek?

 

Od té doby, co mi má zubařka dala slib opravy dvou zubních kazů, uplynuly čtyři roky a neopravovala mi žádný kaz. Ani jeden jediný. 

Přečtěte si více o produktech ZDE

Jan Krejčí
Jmenuji se Jan Krejčí a tvořím pro Vás. Tento blog píšu, abych předal své zkušenosti a ukázal Vám, že existují i jiné možnosti. Možnosti, kdy děláte to, co Vás baví, pomáháte druhým a zároveň vyděláváte. Přidejte se ke mně v Klubu TianDe.

STÁHNĚTE SI KATALOG PRODUKTŮ ZDARMA

Zadejte email kam mám katalog poslat

Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email katalog produktů TianDe a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti TianDe a s přesahem do osobního rozvoje.

Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů